Zespół

Mariusz Bogucki
Absolwent Analityki Medycznej Akademii Medycznej w Poznaniu. Posiada wieloletnie doświadczenie  w zarządzaniu kapitałem ludzkim, uczestnik rynku kapitałowego i nieruchomościowego.
Zainteresowanie: podróże, filozofia.

Mariusz Bogucki

Magdalena Bryja
Przedsiębiorca i manager z wieloletnim doświadczeniem, zaangażowana w liczne przedsięwzięcia z branży turystycznej oraz nieruchomości. Prywatnie miłośniczka psów, książek oraz Chorwacji.

Magdalena Bryja

Michał Chlebowski
Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz członek brytyjskiego stowarzyszenia biegłych księgowych - ACCA. Posiada bogate doświadczenie zawodowe obejmujące wiele aspektów obszaru zarządzania finansami, w tym corporate finance, planowania, analiz, controllingu, sprawozdawczości zarządczej, modelowania finansowego oraz  zarządzania płynnością finansową. Swoje doświadczenie zdobywał również w czołowych firmach branży doradczej, gdzie realizował wiele projektów z obszaru corporate finance dla kilkudziesięciu klientów z różnych branż.

Michał Chlebowski

Jadwiga Karolczak
Absolwentka studiów humanistycznych na kierunku filologia polska i  studiów podyplomowych w zakresie zarządzania w administracji publicznej. Specjalista z doświadczeniem w działach promocji i komunikacji społecznej instytucji państwowych i samorządowych. W wolnym czasie chętnie podróżuje, pływa i jeździ na rolkach.

Jadwiga Karolczak

Wojciech Kosiński
Absolwent PWSBiA oraz studiów podyplomowych SGH i WSFiZ. Posiada wieloletnie doświadczenie zdobyte w instytucjach polskiego rynku finansowego, koordynując wspólną współpracę banków, domów maklerskich, Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych i ubezpieczycieli w obszarze sprzedażowym oraz produktowym. Prywatnie amator koszykówki.

Wojciech Kosiński

Ewa Muniak
Absolwentka SWPS oraz studiów podyplomowych SGH, certyfikowany Doradca Finansowy WIB. Karierę rozpoczynała w Deutche Banku, następnie z powodzeniem pnąc się po szczeblach kariery w DZ Banku i Banku Pekao SA zajmowała się zarządzaniem portfeli inwestycyjnych klientów Private Banking oraz klientów korporacyjnych. Doświadczenie zdobywała również w domach maklerskich kończąc kurs analityka giełdowego. Prywatnie matka dwójki dzieci, zapalona biegaczka.

Ewa Muniak

Certyfikowany Doradca Finansowy WIB

Klaudia Obidzińska
Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej oraz studiów podyplomowych Uniwersytetu Warszawskiego, certyfikowany doradca finansowy FPA. Posiada wieloletnie doświadczenie w Private Banking jednego z największych banków w Polsce oraz domu maklerskiego, zarządzając dużymi portfelami inwestycyjnymi Klientów. Prywatnie zapalona podróżniczka i miłośniczka zwierząt.

 

Klaudia Obidzińska

Certyfikowany doradca finansowy FPA

Jacek Piekarek
Absolwent Uniwersytetu Oplskiego, prowadził działalność gospodarczą związaną z obrotem nieruchomościami. Założyciel i dyrektor operacyjny spółki chorwackiej Bungalow d o.o. oraz założyciel i dyrektor w firmie MMC d.o.o. Posiada wieloletnie doświadczenie na rynku usług.

Jacek Piekarek