Apartamenty Sovlje

Sovlje to miejscowość znajdująca się na obrzeżach Tribunj, typowego dalmatyńskiego miasteczka z wąskimi uliczkami, kamiennymi domami i przepiękną mariną. Ta okolica słynie z najczystszej wody w Adriatyku. Nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej okolicy otoczonej domami jednorodzinnymi, zaledwie 200 m od morza.

To tu powstał projekt developerski, którego realizacja została podzielona na dwa etapy.

W pierwszym etapie powstały trzy trój-kondygnacyjne budynki, mieszczące 15 luksusowych apartamentów, gdzie z każdego rozciąga się nietuzinkowy widok na okolicę i pobliskie wybrzeże.

Drugi etap projektu przewiduje powstanie kolejnych 5 budynków.

Na terenie całego kompleksu znajdzie się basen zewnętrzny z barem oraz centrum spa i sale klubowe zlokalizowane w piwnicach.
Apartamenty od połowy 2019 r. znajdują się w sprzedaży - szczegóły na stronie www.lp01.pcti.pl . Klient kupując apartament dostaje w pełni wykończone i wyposażone mieszkanie. Wszystkim nabywcom oferujemy możliwość czerpania korzyści z turystyki poprzez zawarcie 3-letniej umowy najmu z możliwością jej przedłużenia na kolejne 2 lata.

Właściciele Apartamentów otrzymują zysk (czynsz najemny) w cyklach rocznych, mając jednocześnie możliwość korzystania z lokalu w wyznaczonym terminie, Spółka zaś, zadba o bieżące nimi zarządzanie, utrzymanie, konserwację, marketing i wreszcie obsługę gości, ponosząc jednocześnie wszystkie związane z tym koszty.

Tym samym Klient zyskuje na najmie oraz wzroście wartości nieruchomości dywersyfikując jednocześnie swój kapitał o inwestycję zagraniczną.

 

Galeria zdjęć